| PabloNaschia a întrebat:

ce parere aveti
de la 2 litri de bere noroc te inbeti?
sau de la 3 pahare de jack daniels?
sunt persoane care nu se imbata?
explicati-mi si mie cum sta treaba cu imbatatul

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Noroc nu-i buna, are gust de apa clocita cu sare.
Depinde acum, daca ii dai sa bea unui tip care n-are nicio treaba cu alcoolul, se va simti ametit de la primul pahar.Si daca ii dai sa bea unui om care e obisnuit cu alcoolul, doi litri l-ar ameti, dar nu s-ar imbata atat de tare incat sa se duca acasa balansandu-se dintr-o parte a drumului in cealalta.
Nu, nu exista persoane care consuma multa bautura si nu se imbata. Pana la urma asta e scopul, sa bei cat mai mult ca sa te imbeti. Desi nu stiu de ce majoritatea fac asta, ca pe mine ma adoarme. thinking

| floryn1993 a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecaruia, de la 2 litiri bere si jack, poti intra in coma