| AlexAndrei96 a întrebat:

Ce sa-i scriu lui Mos Craciun? laughing Tin foarte mult ca (cacofonie) si cadoul meu sa nu fie ca si in datile trecute. Spre exemplu anul trecut mi-am dorit un bob si asta am primit, dar...stiti, zapada tine 2-3 luni, si restul anului nu mai am la ce sa-l folosesc. Deci, am 13 ani, iar peste o luna fac 14, sunt pasionat de gageturi smechere, utile, iubesc distractia, sunt cel mai bun pe clasa, ma inteleg de minune cu diriga (profa romana), si mno.ce sa mai zic. Am un S5, un laptop, un ceas... As vrea tot odata ceva mai amuzant asa sau daca nu nu prea conteaza. Ma gandeam la o husa de incarcat telul? Boxa portabila? Habar n-am. Si da, stiu ca Mosul nu exista, dar mie imi place sa cred si sa-mi consider parintii Mos Craciun, in plus, ne comportam ca si cum ar exista. Multam.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stai sa vezi ca am gasit si mai ieftini http://www.adidasitai.ro/;)

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste adidasi tip basket uite astia sant destul de buni pentru tine http://www.originals.ro/......11594.html sper sa te incadrezi in marimea respectiva, daca nu poti alege altii

| AlexAndrei96 explică (pentru mgtow):

Ohhh fuc.king ***! (nu stiu daca are vreo relevanta ce am spus laughing ) Sunt penali fratee! Mersii!

| AlexAndrei96 explică (pentru mgtow):

Nu merge site-ul, (nu functioneaza in pana mea laughing ) dar iti dau funda pentru celalalt link. Servus.

| mgtow a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Si eu ma gandeam la unii dar prefer sa astept pana in aprilie pe 1 e ziua mea si atunci am de gand sa imi cumpar 2 perechiwinking din start

| AlexAndrei96 explică (pentru mgtow):

Foarte smecheri, ai gusturi frate. Multi inainte!

| mgtow a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Stai sa vezi ca am gasit si mai ieftini http://www.adidasitai.ro/;)

| cristimihailov a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ii ceri niste mai multa minte. Daca Mos Craciun nu vine, stai linistit. Iti poate trimite prin posta o carte cel mult.

| AlexAndrei96 explică (pentru cristimihailov):

Mersi mult, asta o sa-i cer, cand voi avea 70 de ani, multam, voi tine minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot le ai pe toate, ai putea folosi banii de cadou pentru a cumpăra ceva cuiva care nu-si permite un cadou, unul copil nevoias. O fapta buna, este cel mai frumos cadou. happy

| AlexAndrei96 explică (pentru anonim_4396):

Ziceam ca am telu fi laptopul si etc pentru ca ma gandeam la accesori. Si nu prea dau eu, eu dau prietenilor mei. Daca asi intalni un caz mai aparte, asi da. Si prietenilor mei, nu prea am ce sa le dau, pentru ca isi permit, poate mult mai multe...