| MiculFaraon a întrebat:

Ce se intampla cand actulizez softul la un telefon? Eu mi-am cumparat ieri un telefon si imi cere sa actulizez softul. Il actulizez? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Actualizeaza-l. Nu se intampla nimic rau. Doar sa ai baterie destula sau sa fie la incarcat. Vezi ca dureaza cateva minute bune.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Prin actualizare ar trebui sa scapi de anumite probleme ale soft-ului anterior, posibil sa fie si mai bine optimizat sa iti mearga anumite aplicatii care nu mergeau inainte sa mearga mai bine sau chiar sa te tina mai mult bateria. E indicat sa ii dai update.