| Anonimul95t a întrebat:

ceva tehnici de copiat la un test cu o profa care se pricepe la prins?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singura tehnica in cazul asta, este sa inveti foarte bine materia respectiva, ca sa nu risti sa fii prins.

| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa copiezi doar la profesori care te lasa sa copiezi. E mult mai evident decat crezi tu si orice profesor se prinde daca copiezi sau nu, orice metoda ai avea.

| justanotheruser99 a răspuns:

Măi, măi, măi... De ce ti-e greu sa te pui pe invatat?
Dar totuși despre ce materie e vorba?

| peperonies a răspuns:

Inveti.

| ℛąin a răspuns:

Știi care e cea mai bună? Să înveți.

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Daca colegul de banca este dispus sa te ajute, iei o foaie in plus si comunicati pe ea, iar daca vine profa, pretinzi ca este ciorna ta.winking