| xFlavy a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa opresc o melodie in picasa 3 pentru 10, 15, 20 de secund si dupa sa o pornesc iar, in acelasi filmulet?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Alexandrurethi a răspuns:

Picasa este un program depășit. Dacă vrei să faci un slideahow de fotografii poți folosi ashampoo slideshow sau de ce nu programe de editare video cum ar fi power director, videopad, filmora și multe altele.În power director pui pozele muzica și unde vrei să oprești melodia tai cât nu ai nevoie sau tai și muți melodia cu douăzeci de secunde