| anonim_4396 a întrebat:

cred ca o sa vi se para ciudat dar visez ca sunt impreuna cu o fata de 18 ani si eu am 13 si nu pot sa inteleg este a 3 oara cand visez acest vis si nu inteleg ma puteti ajuta sa inteleg dece?

Răspuns Câştigător
| UDM a răspuns:

Salut, poate tu ai avut mai demult o aractie fizica asupra unei fete mai mari decat tine, pe care ai fi dorit-o ca si prietena ta si acum in subconstientul tau apar aceste vise.visele provin dintr-o lume abstractă, pe care omul nu o poate înțelege prin prisma realității în care trăiește. Acest principiu are la bază ideea că sufletul se desprinde de corp în timpul nopții și călătorește în lumile paralele. Acolo întâlnește diverși oameni, în diverse ipostaze și astfel se formează visele.

Visele rămân încă un mister al vieții neînțeles pe deplin

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te gândești prea mult la chestia asta.
Nu e nimic special.

| darrio2007 a răspuns:

E normal la varsta ta. Vise erotice si polutii nocturne. Toti barbatii am trecut prin asa ceva la varsta asta.

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Chiar mi s-a intamplat acum 2 ani

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ea a vrut sa fim impreuna si nu am putut sa acept si de atunci am inceput sa o iubesc

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Am mai avut vise de genu asta da totusi asta a fost fix cu cea care o iubeam

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Acum nu ma mai gandesc la ia pentru a azi am cunoscut o fata de ani mei si am inceput sa deja sa o plac si ia pe mine