| MrRava13 a întrebat:

Cum imi pot face canalul de youtube mai cunoscut? E un canal facut pentru romani momentan am 12 vid( in mare minecraft) dar daca as fi ceva mai cunoscut si as sti ca va place as face mai multe dar nu stiu cam sa-l fac cunoscut..HELP!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa i fac publicitate la mine pe site ( e un site de socializare cu videochat si muzica ) Funda happy

| MrRava13 explică (pentru anonim_4396):

MrRava12 este contul

3 răspunsuri:
| rebecapascenco a răspuns:

Poti sa-mi dai un link catre toate video-urile ca sa vad despre ce este vorba?

| rebecapascenco a răspuns:

Poti sa-mi dai un link catre toate video-urile ca sa vad despre ce este vorba ca iti voi aduce mai multe like-uri si vizualizari!