| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, deci am citit pe net despre Legiunea Straina si e ceea ce vreau sa fac, testele fizice sunt in stare sa le trec, din cate am inteles nu dai teste din mate sau alte materii doar psihologic si fizice, ce ar trebui sa mai stiu? cati bani ar trebui sa imi iau(cu tot cu intoarcere daca nu intru) si ce studii trebuie sa am? din cate stiu macar 12 clase.Multumesc!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate te ajuta si acest material, bafta : http://legiuneastraina.ro/ghid-inrolare-legiunea-straina.html

| Darius2019 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu stii mai multe? big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Darius2019):

Un fost coleg de scoala a fost in legiune 10 ani. Nu a povestit/comentat prea multe despre cele petrecute acolo. Ceea ce a spus s-a referit la faptul ca a castigat suficient de multi bani, dar ca pentru fiecare banut a muncit din plin. Altceva nu stiu. Poate iti mai scrie/raspunde si altcineva. Bafta.

| Darius2019 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai am auzit ca cica daca aia te pun sa omori pe cineva(cum ar fi familia) tu trebuie sa o faci,, laughing nu m-ai putea pune in contact cu prietenul tau, te rog? chiar si prin anonim eu i dau facebook-ul sau skyp-ul

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Darius2019):

Asa cum am scris, este vorba de un fost coleg de scoala cu care m-am intalnit intamplator. Nu sunt cu el in legatura, habar nu am pe unde umbla si ce face. Chiar imi pare rau ca nu te pot ajuta.