| BitKode a întrebat:

Deci mai acum 1 luna am cunoscut o fata la o petrecere. Mi-a placut de ea si 2-3 zile mai tarziu am vorbit cu ea pe facebook, i-am cerut numarul de telefon si am devenit foarte buni prieteni big grin Imi spune orice are pe suflet, imi cere pareri cum sa se imbrace, ma intreaba daca o consider draguta. Bineinteles ii spun ca e frumoasa si chesti. Sa va zic cum sta treaba. Acum cateva zile i-am zis ca o cam plac si as vrea sa avem o relatie dar spus ca sunt mai mic ca ea cu 1 an si ceva si nu poate straight face Eu o sa am in noiembrie o petrecere, un bal de inceputul scolii happy m-am gandit sa particip si am aflat ca pot sa particip doar cu o fata din generatia mea laughing i-am cerut o parere si a zis sa nu particip. Ca o sa mearga ea cu mine la bal dar sa nu particip pentru mister laughing Mereu cand ma intalnesc cu ea ma pupa, ma intreaba de vorba mereu tongue azi era sa mor din vina unui sofer care nu mi-a dat prioritate eu fiind cu motocicleta si cand a aflat m-a suntat sa vada ce am, si a zis ca daca o sa mai merg pe moto nu o sa mai vorbeasca cu mine niciodata! laughing In fine asta e alt subiect! Mie mi se pare ca ea ma place dar nu vrea sa fim impreuna. De ce nu ma lasa sa ma apropii de alta fata daca nu vrea sa avem o relatie? Credeti ca am sanse la ea? Oare ma place dar nu arata asta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Motocicleta sau trotineta? Oricum fata te place dar nu se poate afisa cu tine in lume in mod oficial. Are si ea mandria ei, nu?

| BitKode explică (pentru neutrino):

Motocicleta domnule! Am A1 de asta vara si e o yamaha dt 125winking E enduro!

| GreenBubble a răspuns:

Te place doar ca are acea conceptie cum ca baiatul trebuie sa fie mai mare ca fata....Nu e chiar asa mare diferenta intre voi, daca va potriviti diferenta de 1 ani nu cred ca are asa mare importanta...
Incearca sa ii arati un pic mai mult partea matura a ta tongue

Take care!(^_^)

| GYGYLATINO a răspuns:

Nu conteaza varsta a ta sau a ei dar se vede de la sine ca te place daca nu te lasa sa particip cu alta fata e semn de gelozie.