| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti astazi este valentines day. Imi place de o fata din alta clasa. Nu ii pot spune direct ca o plac si asa mai departe si as dori da ii ofer niste flori. As vrea sa i le las pe banca sau la locul unde sta ea doar ca nu stiu cum sa provedez. Problema este ca avem ore de dimineata si florariile sunt inchise. Nu stiu ce sa fac? Ar fi o idee buna nu ar fi?

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cumpara-i flori de azi, mergi de dimineata, i le lasi pe banca impreuna cu un bilet pe care zici ceva dragut precum :Zambetul tau m-a innebunit. Sper sa te fac sa zambesti mereu.
Daca vrei te semnezi, sau zici : Cel caruia i-ai furat inima

| Staind a răspuns:

Serioos? Azi e valentines day? N-as fi zis

| darrio2007 a răspuns (pentru Staind):

Da,mă.Azi se minte cel mai mult.

| Staind a răspuns (pentru darrio2007):

laughing subscriu