| rgga a întrebat:

Dupa parerea voastra ce credeti ca este atragator la o fata? Fața, stilul de a se imbraca etc?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Feminitatea.

| WaterDrop a răspuns:

Copilaria. Prea multe persoane serioase pe lumea aceasta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai rgga urmatoarele lucruri care mi se par atragatoare la o fata sunt urmatoarele:
-Sa fie decenta.
-Sa fie manierata.
-Sa se simta bine in pielea ei.
-Sa se exprime liber, sa spuna ce are de spus fara retineri, sa-si spuna parerea indiferent ca e buna sau e rea.
-Sa fie sincera atat cu mine cat si cu cei din jur.
-Sa fie amabila.

| Paulystar a răspuns:

Desi sunt fata, iti voi raspunde big grin Am facut chiar un sondaj cu niste prieteni dupa intrebarea ta:

1. Sa fii politicoasa, vesela si copilaroasa
2. Sa fii mereu ingrijita
3. Sa le mai dai semn baietilor ca nu esti indiferenta (din experienta mea)
4. Sa fii MEREU glumeata
5. Sa te imbraci la moda

Totusi depinde ce persoana este atrasa de tine, poate fi un tocilar, care ii pasa doar ca esti desteapta, ori poate fi un tip de acela cool pentru care doar frumusetea exterioara conteaza, si popularitatea.

| rgga explică:

Multumesc pentru raspunsuri