| anonim_4396 a întrebat:

.. e 0:45 si eu tocmai am auzit un copil alergant si tipand. Nu am apucat sa ma uit pe geam.
Tipa si se mai auzeau pasi in afara de cei ai copilului. Ce e de facut?
Dintr-o data tipatul s-a oprit... Daca i-a pus mana cineva la gura? Copilu ala era foarte agitat.;\\ si de ce ar fi fugit noaptea pe afara...:\

16 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu am citit raspunsurile, dar cand o sa se mai intample asa ceva trebuie neaparat sa te uiti pe geam cat mai subtil, iar daca e ceva grav suni imediat la 112 sau iti trezesti parintii.
Nu-ti fie frica, nu o sa vezi demoni sau draci.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Stai linistit, probabil era un demon ce se invartea in jurul casei talethinking auzindu-l nu ai facut decat sa il atragi

| Hhwswas a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Wtf eu vorbesc serios si tu ma iei cu cacaturi. era un copil :\ citeste inca o data intrebarea.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hhwswas):

Pai,de obicei demonii iau forma a ceva neprihanitsurprise, ca de exemplu un copil

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hhwswas):

Probabil era un copilas dintr-o familie de etnie specificathinking si a fugit de acasa.
capeteniile l-au alergat, iar el fugea urland

| Hhwswas a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bine.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hhwswas):

Ce copil iese la ora asta pe strada?winkinge ceva dubios

| Hhwswas a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu avea mai mult de 12 ani.plm.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hhwswas):

Daca erau urlete disperate ar fi trebuit sa suni totusi la 112...desi slabe sanse sa poata face ceva pana anunta familia ca e disparut copilul.
gandeste-te ca in zona ta sunt zeci sute mii de familii dintre care sunt foarte multi copii, ar trebui sa mearga din casa in casa si sa ii intrebe unde le e odorul, dar nu ar face ei asa ceva...deci vor astepta pana dau parintii disparut odorul...asta dupa 48 de ore.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Am incercat sa te detensionez glumind, nu se face misto cu asa cevawinking, dar nici nu poti da detalii...ar fi un punct de reper locatia, dar nu stii nimic altceva, deci e in zadar.
ar fi trebuit sa iei toporul si sa iesi afarasurprisesa le crapi testele

| pufulescu a răspuns:

Nimic deosebit! Zilnic dispar oameni in Romania, e ceva normal.

| Hhwswas a răspuns (pentru pufulescu):

Lol.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru pufulescu):

De unde ai zis ca esti?laughing

| Hhwswas a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu are importanta. Nu s.a mai auzit nimic de atunci. Noapte buna

| anonim_4396 explică (pentru Hhwswas):

Asa e. Daca a fost liniste dupa aia nu mai are importanta, e ca si cum nu s-a intamplat nimic. Sper ca ai dormit linistit.

| MgdDroopy a răspuns:

112 Normal ar trebui sa suni. Chiar daca le spui ca nu mai este. Poate sunt in zona si verifica. Mai anunta si altul din blocul vecin si poate te crede. Cine stie!
Macar incerci si ti-ai facut datoria civica. Si cine stie, poate chiar salvezi copilul.