| Alex_Serky_1994 a întrebat:

este 7:30 si nu prea vreau sa ma duc azi la scoala, pot lua o scutire de la medicul de familie fara sa afle parintii mei? Neaparat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde in ce relatii esti cu medicul, daca te stie de copil serios s-ar putea sa ti-o dea.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Inutila incercare! Medicul este o persoana adulta, intocmai parintilor tai --- nu va fi "complicele" tau! Du-te la scoala!

| R0R0 a răspuns:

Gandeste-te ca poate medicul ii va intreba pe parintii tai cum te mai simti.

| daniel33441 a răspuns:

Nu. nu se poate...nu esti adult.nimeni nu are chef de scoala sau de serviciu..ne ducem ca trebuie.in viata faci 90% ce trebuie si 10% ce vrei.asa ca hai lasa lenea si prostiile.Se duce tara asta in jos de generatii puturoase si agramate.pe tine te intreaba parintii daca pot sa nu iti dea azi de mancare ca le e lene sa munceasca?