| x313x a întrebat:

Este bun acest rucsac pentru clasa a 9-a sau este prea mic? http://www.bmxmagazin.ro/ghiozdane-rucsaci/dc-bunker-bla ck-grey-red-9335/

Răspuns Câştigător
| TheGreatPerhaps a răspuns:

Vad ca undeva scrie "Compartiment Laptop", ceea ce inseamna ca e destul de incapator, potrivit pentru orice tip de carte si caiet.
Ah, si pentru cantitate mare e ok. In clasa a 9-a o sa ai cateva carti de carat! laughing Succes!

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Este ok. Pe langa faptul ca arata bine, este si destul de incapator. Cred ca ar fi o idee buna sa-l cumperi.

| UzOm a răspuns:

Tovarășe, mai gândește-te! Eu am un rahat de ghiozdan de pe clasa a 5-a în care bag doar 4 caiete și 1 pix. laughing
Nu știu câte porcării vrei să bagi în el, dar după cum arată, dacă bagi prea multe riști să se rupă. laughing

| Printesa10TM a răspuns:

Eu zic ca este bun(atata timp cat iti incap lucrurile in el).

| anonim000x a răspuns:

Da,pare ok.