| Pustiu_Gabryel_1998 a întrebat:

Este ziua celui mai bun prieten al meu si vreau o urare pentru el nu silopoasa sau chestii de dragoste, are 17 ani si chiar nu stiu ce sa ii scriu, Help mee!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1- Iti doresc din suflet
Viata sa-ti fie asemeni
unui drum pe care sa te insoteasca
adevaratii prietenibig grinragostea si Optimismul!
2- Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!
3-Cu ocazia aniversari tale eu iti urez multa, multa sanatate, fericire. dragoste sa iubesti asa cum stii tu mai frumos.
Cea care te iubeste iti doreste ca Dumnezeu sa te aiba in paza si sa iti deschida toate drumurile spre inima ei!

| Odysea a răspuns:

''Cu ocazia zilei de nastere, iti urez La multi ani! Multa bucurie si sanatate alaturi de cei dragi! La multi ani inca odata si o aniversare placuta!''