| ionutcelmare123 a întrebat:

eu sunt Cristi am 16 si m-am apucat de jocul asta minecraft joc foarte bine dar m-am plictisit sa tot joc singur am un canal de youtube si m-am gandit sa fac o serie de gameplay minecraft as vrea sa joc cu o fata ca-ci am auzit ca fetele nu joaca minecraft si vreau sa dovedesc ca nu e adevarat daca vr sa joci cu mine minecraft lasa id de skype la comurisry sry de categorie da n-am gasit gameplay

1 răspuns:
| Liliana_Nichifor_1945 a răspuns:

Joc eu cu tn...ma joc mc de 4 ani jumate si skype-ul meu este levicutei