| Tampilic_Timy_1993 a întrebat:

Eu vreau sa imi instalez photoshop. Cat m-ar costa cea mai buna versiune si care este aceea? Imi puteti zice cel mai sigur mod de a-l lua? Parintilor mei le este fricq, deoarece un ca poate ne vor sparge cardul si ne vor lua bani...Voi cum ati facut? Vreau raspunsuri doar de la cei ce au mai downlowdat photoshop (cea mai noua versiune).
Ms,

3 răspunsuri:
| mast3r a răspuns:

Gimp este varianta gratuita a photoshopului, il gasesti pe google

Răspuns utilizator avertizat
| Louie12345 a răspuns:

Eu iti recomand PhotoScape!