| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am vazut o fata foarte frumoasa si nu stiu cum sa o abordez, ea stie ca o plac. Cum o cunosc mai bine adica ce intrebari ii pun nu prea ma pricep si as vrea sa invat.
Ea stie ca o plac si astazi mi-a spus ca sunt dragut si ca am ochii frumosi. Eu cred ca este un inceput bun.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inceputul este bun, dar acum fata asteapta sa o inviti la un suc, spunandu-i ca este si ea frumoasa si ca ai fi onorat sa iasa cu tine.

| GeorgeANDreis a răspuns:

Eu pot vorbi cu ea doar la liceu, deoarece ea este din alt cartier la vreo 10 km de mine.
Eu ma refeream ce intrebari sa ii pun ca sa o cunosc mai bine.
Eu nu o cunosc deloc decat stiu ca o cheama Raluca atata tot, restul nu stiu nimic desprea ea.

| cosmin4u2you a răspuns:

Pai foarte simplu daca va cunoasteti de mai mult timp.te poti duce la ea si spune-i direct ce simti pentru ea.
si in cazu in care nu va cunoasteti asa bine trebuie mai intai sa ai cu acea fata o relatie de prietenie, dupa ai poti spune simplu ca iti place de ea, ai spui ce iti place la ea..fi sincer cu ea, sau o poti invita la o intalnire si in felul acesta o sa va cunoasteti mai bine.
Daca te-am ajutat funda te rog big grin

| Sitaru_Cristian_1994 a răspuns:

Ma frate si eu am trecut prin asta adica imi placea o fata si nu stiam ce sa ii zic incearca sa vorbesti mai intai pe fb sau mess. Si ia-o usurel, ca sa nu para ca ai fii disperat. Spune-i ca e frumoasa chestii de asta. Fetelor le place asta. Succes happy