| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Salut TPU,ieri ma plimbam cu bicicleta si toate doamnele si domnisoarele se uitau in urma mea,dar nu stiu de ce,singurele schimbări pe care le-am făcut sunt ca mi-am luat un lantisor de aur care e la vedere (am tricouri prin care se vede pieptul) si look-ul, oare de ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai muschi se uita ca le place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facea zgomot lantul de la bicicleta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ramîi fara lant, te ai gindit? poate doamnele si domnisoarele care te "admirau" erau puse pe furatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Posibil să fi văzut ceva neobișnuit la tine, poate parfumul mirosea frumos, poate look-ul..depinde.
Fiecare cu gusturile sale.
Nu știm noi ce era în capul acelor doamne/domnișoare, dar e posibil să le fi surprins într-un mod plăcut cu noua ta apariție.
O seară plăcută!

| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Remus. Am văzut ca tu comentezi asa aiurea cam pe la toți, probabil esti un om cu o viata virtuală care sta toată ziua pe ask.fm si aici pe TPU, esti foarte penibil cand încerci sa ieși asa in evidentă, pentru restul raspunsurilor va multumesc din inima! :*

| AlissBrie a răspuns:

Acum serios, si voi puneti chiar orice intrebare aici laughing raspunsul ar fi ca nu suntem in pilea respectivelor sa stim si nici ghicitori nu suntem laughing

Poate ca era tricoul de vina smug