| FuturePlayerFootball a întrebat:

La scoala pot sa patesc ceva daca merg cu o frizura mai de fotbalist (0 in parti,breton in V, dunga si creasta)?

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

O sa iti ceara sa iti corectezi frizura si va avea un aspect neplacut dupa.

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Depinde de cât de strictă este școala la care mergi tu, dacă ai profesori ceva mai „comuniști" sau dacă sunt mai deschiși către nou. Eu zic să întrebi pe cineva care are o freză diferită dacă directorul/directoarea i-a spus ceva.

Sper că am ajutat.
Pupici! D.P.

| byabubu a răspuns:

Depinde la ce scoala esti si cat sunt de severi profii...