| AnonimAcum a întrebat:

M-am mutat in Italia si aici nu prea am cu cine iesi si nici limba nu o cunosc. La pc s-a stricat placa video deci jocuri nu ma pot juca. Ma plictisesc groaznic. Ce pot face pe internet sa imi distruga plictiseala?

Astept cat mai multe variante. Cel care ma scoate din starea de plictiseala si imi da ceva interesant de facut sau vazut primeste funda!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vorbeste cu persoane de varsta ta pe un site de socializare.

| gabriel87000 a răspuns:

Pai nenica iesi in oras, du-te pe plaja plimbate, cu bibileta etc. iar pe net jocuri. filme, fb.prima dat e greu pana te obisnuiesti cu limba, cu orasul, cu oameni.iar dupa iti va fi mai usor

| AnonimAcum explică (pentru gabriel87000):

Imi poti da niste idei de jocuri pe net? aici am netul foarte prost. Sau daca nu niste site-uri unde iti poti pierde timpul