| Anonimu161997 a întrebat:

ma lamuriti-ma si pe mine ce insemna cand un baiat are bile? de ex Am auzit o fata ca a facut dragoste cu unu si cica avea bile laughing Ce insemna?

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Of... exista niste bile din plastic sau otel inoxidabil de pierce-uri care se introduc sub pielea penisului in diverse zone pentru a crea niste senzatii mai deosebite la penetrare. Unele sunt rotunde altele sunt ca niste capsule.

| Emilian65 a răspuns:

Unde avea bile? La penis sau la testicule?

| grab a răspuns:

Important e daca i-a placut mai mult sau a fost doar placebo.

| MissADEEL a răspuns:

Bile de care au toti baietii, parte a sistemului reproducator masculin.

| CheLoo23 a răspuns:

Lasa bilele puneti un cercel in penis fug toate fetele de tine laughing)