| robertrbt a întrebat:

mi-am actualizat aplicatia Facebook pe telefon si nu imi place ultimul update.pot sa-i dau "desupdate"?

Răspuns Câştigător
| DumnezeuFieCuTine a răspuns:

Da, poti dai reebot la telefon si vei avea totul fara update sau ai putea sa incerci o alta versiune de Facebook, gen Facebook lite, sper ca te-am ajutat.

P.S: Dumnezeu fie cu tine

2 răspunsuri:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Daca telefonul tau actualizeaza aplicatile automat trebuie sa opresti optiunea asta

Iar apoi dezinstalezi Fb din telefon si o instalezi din nou fara sa ii faci update, alta varianta nu stiu

| MetalGirl24 a răspuns:

Nu,o data ce ai actualizat, numai poti reveni la ce era inainte.