| MyLadySad a întrebat:

Sper ca nu pare ciudata intrebarea (sper happy )
Sunt in clasa a 6-a si materia mea preferata este matematica... Sunt indragostita de materia asta, pentru mine este super...
Profesoara este si dumneaei super de treaba, perfecta pentru mine... Parca ar fi facuta doar pentru mine...
Se comporta frumos cu mine, ma ajuta cand nu stiu ceva... Este perfecta!
As vrea sa ma apropii mai mult de ea, adica sa ii arat cat de mult pot tine la ea... Si cum as putea sa o fac sa tina si ea la mine... Nu prea cred ca tine la mine asa cum eu tin la ea...dar, ma rog, doar vreau idei cum sa ma apropii mult mai mult de ea...
Multumesc pentru raspunsuri...
Pup&Ly!

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Bună!
Nu e nevoie să faci ceva deosebit. Încearcă să-i arăți cît de mult ții la ea și cît de mult o respecți făcundu-ți regulat temele și răspunzînd la întrebările legate de acestea. Chiar dacă ține la tine, n-o va arăta, pentru că e de obligația ei să vă considere pe toți egali.

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

De pe ce planeta esti?

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Lasa ca toti care au spus asa intr-a 6-a, pana intr-a 12-a la niciunul nu i-a mai placut; ))