| DedeeAndreea a întrebat:

Stiu ca este cam penibila intrebarea so don't judge.Azi prietenul meu m-a muscat de san si m a durut foarte tare si mi a ramas putin sange cum ar veni. Am auzit ca pot face cancer doamne fereste. Am vorbit cu el si a spus ca nu va mai face asta pentru ca nu ma simt eu bine.Este ceva grav? Don't judge. Daca aveti chef de caterinca nu raspundeti.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu este chiar asa de grav precum crezi. Nu vei face cancer, stai linistita. Asta este mai mult un mit, precum clasicele "daca iti rupi o alunita faci direct cancer", "daca pui mana pe o meduza si apoi duci mana la ochi, vei orbi" sau "daca lovesti un baiat in testicule, acesta va face cancer". Lucrurile nu stau chiar asa.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu crezi ca faci cancer de la o muscatura? cam cati anisori ai?
Credeam ca stii ca, cancerul este produsa de un virus iar turbarea este produsa de o muscatura.
In cel mai rau caz, daca baiatul nu s-a spalat pe dinti, te poti infecta, dar in nici un caz nu faci cancer sau altceva.
Incearca sa-i explici ca fetele trebuiesc privite si nu atinse, daca este atat de barbar si needucat.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cum adica fara caterinca? Spune-i taranului ca nu asa se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul tau e cam salbatic.

| ambicio a răspuns:

Doar un doctor poate ști cu exactitate

| UserulAnonim a răspuns:

Stai linistita, nu faci cancer.
Nu mai crede toate zvonurile scrise de ziare.ro sau alte rahaturi laughing

| weirdfirefly00 a răspuns:

Doamne ce copilasi. Nu faci cancer de la muscatura sau o singura rana.