| deea00roxx a întrebat:

Sunt o fata de 13 ani, si as vrea sa imi schimb numele pe facebook, cum as putea ca sa fie mai interesant (ex, deea xd sau andree'ade). MUltumesc, aste rasppunsuri cat mai interesante. ca recompensa PANGLICA/

Răspuns Câştigător
| Ded a răspuns:

đđ Đeea,
AđĐe đđ
Anđreea Đeea
funda?

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,eu as prefera andree'ade nu-ti trebuie un nume complicat nu este ca la hi5 sa iti pui nume complicate si cu semnewinking

| NorbO a răspuns:

Poate ca peste 3-4 ani o sa iti dai seama ca cel mai ok ar fi sa iti pui numele tau, nume prenumebig grin
Sau doar nume.
in fine a doua e mai ok!