| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani cam gras, am 1.65 m inaltime si 52 de kg.Stiu ca pare putin dar mi-au aparut tate si mi s-a pus grasime pe burta, si solduri.Cum as puea sa scap de grasime?

Răspuns Câştigător
| FataGirl a răspuns:

Mananca echilibrat putin si des. Fa sport si nu te indopa cu dulciuri si sucuri eu de jumatate de an m-am lasat de sucuri. Numai beau decat facut in casa, iar cu dulciurile mai putine.Eu fac sport acasa adica abdomene, genuflexiuni, sarituri cu coarda etc incearca!

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Slabesti mancand mai putin si ducandu-te la sala, facand un sport, nu stand la PC si scriind intrebari pe TPU.

| Larisssaa a răspuns:

Fa un sport sau du-te la sala. happy

| vocea a răspuns:

Esti in crestere, incearca sa faci mult sport, asta compenseaza cu faptul cat mananci, dar esti in crestere poti oricand sa slabesti foarte usor

| dana12848 a răspuns:

Cu sport si cu o dieta echilibrata)