| Claudiu15g a întrebat:

Unde pot gasi spray de gura? gen dupa ce fumezi sau bei. iti mai distruge din miros. Am auzit de la niste amici ca prin supermarketuri ar fi. dar niste idei in plus nu strica. happy. *FUNDA*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Woosprit a răspuns:

Ia spray Bioparox de pe la maica-ta prin sertare, nu o sa mai mirosi a tigara, dar o sa mirosi a pastilat.
Daca bei si nu mananci nimic dupa, oricum mirosi.
Daca fumezi si iti iei o guma la 30 de bani bucata, iti dispare si mirosu de tigara.
Ce alte metode mai ai nevoie? E mai nou ilegal sa fumezi?