| mihai4000 a întrebat:

vreau sa intreb o fata daca pot merge si eu de revelion cu grupul ei, dar nu prea stiu cum pentru ca mi-e jena sa zic:pot veni si eu? si nu pot sa ii zic ca n-am cu cine ca e cam penibil pentru un baiat la 17 ani sa nu aiba cu cine, va rog ajutati-ma dau funda!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La revelion se merge numai acolo unde esti invitat, nu este normal sa te auto-inviti si sa pui gazda intr-o situatie penibila.

| mihai4000 explică (pentru neutrino):

Dar de exemplu la o iesire mai speciala?

| neutrino a răspuns (pentru mihai4000):

Nu inteleg ceea ce intrebi, intrebarea ta de acum nu are legatura cu prima ta interventie.

| mihai4000 explică (pentru neutrino):

Ba daa; ceva de genu as vrea sa ies de sarbatorile Bacaului si nu stiu cum ar trebui sa intreb...