| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati.
Nu mai pot sa mai traiesc asa Ma simt foarte prost cateodata... ma simt plictisit..am o stare proasta de parca s-ar sfarsi lumea asa....Nu e din dragoste sau ceva. De exemplu am vazut un anime(un fel de serial pentru cei care nu stiti) si s-a terminat imi placea foarte mult animeu-l acela dar, l-am terminat, si intodeauna cand termin un anime ma simt prost(sunt fan anime poate, si de asta ) dar nu ma simt prost nu numai de asta Nu stiu cum sa scap de tristetea asta melancolie va rog ajutati-ma incerc sa ascult muzica sa ma joc pe calculator dar nu stiu parca viata mea s-ar sfarsi Cateodata imi venea sa ma omor nu mai pot ma simt singur dar nu sunt ajutati-ma un raspuns bun va rog dau si funda va rog

Răspuns Câştigător
| AnaNnnnnnn a răspuns:

Intalneste-te cu prietenii, distreaza-te...incearca sa uiti aceasta stare de tristete! In legatura cu serialele.n-am ce sa spun decat sa iti amintesti (atunci cand se termina) ca nu sunt adevarate)
Bafta!

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Du-te în Iraq sau Siria.
Stai acolo câteva săptămâni şi o să înveţi să aprecizi viaţa şi sănătatea.

| BtwRares a răspuns (pentru Doub):

Da ce sa zic m-ai ajutat foarte mult...

| CVane a răspuns:

Fa ceva ce iti place, uita-te la un alt anime, sunt o groaza.