| AlexMaxWoW a întrebat:

Zilele astea vreau sa plec la Costinesti timp de o saptamana, transportul si cazarea sunt asigurate. Eu o sa am 5 mil banii de buzunar, o sa fie de ajuns? O sa imi ajunga de mancare, sucuri, cate o distractie pe la un parc, 2-3 seri in club?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cat cheltui mai ales in club si ce fel de mancare iti iei. Eu zic ca ar trebui sa ai macar 100 lei pe zi ca pana la urma daca-ti raman, ii iei cu tine acasa nu-i lasi acolo. Ia-ti 700 ron cu tine (7 milioane) sa fii sigur.

| AFR81 a răspuns:

Daca esti cat de cat cumpatat, iti zic eu ca poti sa traiesti chiar bine cu 5 milioane o saptamana la mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat cheltui logic... poti spate 500 lei intr-o singura noapte in club

| Username393 a răspuns:

Buna. Am fost si eu anul trecut la Costinesti si am avut la mine cam 1000 de lei pe o perioada de 10 zile. Mesele erau incluse la vila unde am stat, dar oricum, in 7 zile am consumat doar 300-400 de lei.