| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am o problema foarte mare cu ai mei, acum de 1 an am voie doar in Weekend pe pc, ok merge, pe urma astăzi ajung acasă nu mai găsesc laptopul, nu il mai văd, dar uitandu-ma sub pat il găsesc împachetat si acoperit in fund. eu acum de un an m-am mutat la o alta Şcoala dar pentru ca eu am vrut profesorul de matematica după o luna și-a luat boala pe mine si mi-a spus in particular de multe ori sa ma mut ca nu voi rezista. dar am spus ca voi face tot ce pot de, amenințat ma amenințat cu faptul ca ma va muta el daca nu o fac eu. eu obișnuiam sa mint iar ai mei nu au încredere in mine, asa ca nu le pot spune căci nu ma Vor crede. acum îmi vor lua si telefonul si netul absolut tot pentru ca am luat 2 de 3 la mate, dar in rest am note bune ba chiar încerca sa îmi dea mai mici dar ma uitam atent la tot si descopeream ce vrea sa îmi facă profesorul. acum nu știu ce sa fac de mutat nu ma vor muta... De stat voi sta ca un cățel, etc. As vrea niște sfaturi repede cât mai am telefon, ajutați-mă va rog!
DAU FuNDA REPEDE!

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Asa sunt parintii...toti aproape, incearca sa inveti mai bine la matematica, dar mai incolo cand vei pleca de acasa o sa le para rau, sau sa iei niste decizii care nu-s bune in viata vor fi din cauza parintilor pentru ca asa-s unii, nu le pasa decat de notele de la scoala nu si de ce se intampla in viata ta.

| MariuS88c explică:

Am uitat sa spun ca mi-am rupt degetul si pe eu ii doare la patina chiar ma doare rău doar daca stau apoi daca încerc sa il mișc si nu știu ce sa ma fac! Turul este scris pe graba pentru ca nu am timp!