| CowboyxD a întrebat:

Salut tuturor, deci m-am indragostit de o fata, mentionez ca prima data am asa situatie.Si ea cica e indragostita partial de un alt baiat...Ce i-mi sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci si o alta prietena. In momentul in care o sa simta ca o sa te piarda s-ar putea sa vina la tine.

Daca nu vine, ramai cu alta si viata merge inainte.

Daca nu faci asta, atunci viata sta pe loc, iar tu agatat de coada ei. Si poti sa fii scuturat foarte repede daca ea se cupleaza cu celalalt.

Fii pro-activ.

| rousz a răspuns:

Incearca sa o cucerestiwinking

| stelar99 a răspuns:

Pai fi alaturi de ea, fi dragut cu ea si incearca sa o faci sa observe ca esti mai bun decat celalt, trebuie intai sa crezi tu asta. Si fi indraznet happy