| Magic4Ever a întrebat:

Salut,tuturor!
Eu mereu am vrut sa ma apuc de YouTube,si uite, acum ma apuc. Vreau sa fac un canal in care sa investigheez mituri din GTA San Andreas si GTA 3. Dar problema e ca nu cunosc multe mituri.
Imi poate da cineva o lista cu mituri din GTA San Andreas si GTA 3 sau macar un site unde sa o citesc?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kyılε a răspuns:

Salut, Trasca_Sebastian_George_1990.
Având în vedere că pe YouTube sunt prezentate multe mituri și legende în legătură cu Grand Theft Auto III, respectiv Grand Theft Auto: San Andreas, te-ai putea inspira din acele videoclipuri. Sau, o altă variantă ar fi să descoperi tu însuți alte mituri, însă trebuie să ai și dovezi care să-ți afirme confirmările. Succes!
Numai bine!

| Magic4Ever explică (pentru Kyılε):

Mersi,oricum am gasit o wikia cu mituri din gta. Daca vrei iti dau si link la canal cand pun primul video happy

| Kyılε a răspuns (pentru Magic4Ever):

Mă bucur că problema ta s-a rezolvat. Nu, mersi, nu sunt interesat de astfel de lucruri.