| CocaColaRO a întrebat:

Salut..va rog ajutor sad Sunt complexat de inaltimea mea,adica ma simt nasol, am 14 ani jumate si cred ca am 1.80 - 1.81. Acum 30 de minute am venit de la iubita mea si mergand asa pe bulevard, un baiat pe care nu-l cunosc mi-a spus,, Baiatu, date jos de pe cal,, Am ramas naspa, ma gandesc la iubita mea care are 1.68 ca.o fac practic de rusine crying crying Sincer m-as desparti din cauza asta, nu vreau sa se ia nimeni de ea din cauza mea...adica sa-i spuna,, E prea inalt, pe asta l-ai gasit?,, sau ceva de genul sad Help sad Nu stiu ce sa fac... crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am hotarat inca daca esti doar tembel sau doar naiv. Inaltimile voastre sunt foarte bune nu are de ce anume sa iti fie rusine. Crede-ma ca stiu baieti care ar ucide sa fie la fel de inalti ca tine, plus ca fetelor le plac baietii mai inalti. SI ca sfarsit, invata de pe acum sa nu dai 2 bani pe ce zice lumea, de obicei numai prostii au ceva de comentat mereu.

| CocaColaRO explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de raspuns..chiar nu stiu cui sa-i dau funda laughing

| MrLucas a răspuns (pentru CocaColaRO):

Ala bala portocala

8 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

Te ingrijorezi degeaba, eu am 1.88 si cea mai scunda prietena avea 1.60 si nu aveam nici o treaba...ba dimpotriva, chiar imi place cand fata e scunda.Atata timp cat voi sunteti ok nu vad dc ar conta inaltimea, ba din contra, unele fete se simt mult mai bine in prezenta barbatilor mai masivi. daca ea se simtea prost ti-ar fi spus.Interesant comentariul tipului aluia, am primit si eu odata unul de genul, dar cum eu sunt mai maniac i-am si inchis gura fortat in secunda urmatoarelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

O urcai pe scaun cand va sarutati, ce naiba faceati rolling on the floor

| MrLucas a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu exageram laughing mie imi place.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrLucas):

Nu e mare branza, am vazut si el 185 ea 150. Aia da ca aratau ciudat laughing

| CocaColaRO explică (pentru anonim_4396):

Normal in fiecare seara o iau de la scoala (e de dupa-amiaza) si o urc pe scari laughing) ( O scara mai sus ) laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru CocaColaRO):

Sunt curios cum va simtiti voi laughing, la mine si ex era inalta, si acutala este, mereu peste 1.70.