| Panteras a întrebat:

Salut,vine mos nicolae si eu vorbesc cu o fata de care imi place,ne mai vedem din cand in cand dar inca nimic serios,imi place si ma place si as dori sa ii fac un mic cadou de mos nicolae, un prieten mi-a propus sa ii fac cadou o poza inramata cu mine si o ciocolata ferero roche...am zis ca e destul de dragut acest cadou, vreau parere sau daca este si altceva mai bun astept.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

E foarte dragut din partea ta ca vrei sa ii faci un cadou.Insa, renunta la poza, nu prea cred ca este o idee buna.dar ii poti da ciocolata, un trandafir si inca ceva, cercei/un lantisor.

| Panteras explică (pentru R0R0):

Raman atunci la ciocolata, flori o zis catre mine ca ii plac dar nu primeste, deci ii voi lua un lantisor si o ciocolata
https://static.md/ec6938ac28f00d7c48a76d95c01aa1e2.png
https://static.md/785d26d20f6cc19ab6caef6a880f8148.png
care dintre acestea e mai frumos?

| SpeșălGirl a răspuns (pentru Panteras):

Ca fata, imi place mai mult primul happy

| Panteras explică (pentru SpeșălGirl):

Pandantiv inimi decupate?

| SpeșălGirl a răspuns (pentru Panteras):

Dap

| Panteras explică (pentru SpeșălGirl):

Ala sa fie atunci, mersi

| SpeșălGirl a răspuns (pentru Panteras):

Cu placere si BAFTA!

| Panteras explică (pentru SpeșălGirl):

Mersi :*

12 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

O poza inramata cu tine?
De ce nu ii dai o poza cu voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudat sa ii dai o poza cu tine. Cel putin asa mi se pare mie. Mai bine un buchet de flori

| Armenianeek a răspuns:

Sigur că e drăguț gestul, cu siguranță ar aprecia.
Dar aș zice să renunți la poza înrămată și să o înlocuiești cu o pereche de cercei drăguți sau o brățară, și eventual un fir de trandafir lângă ciocolată.

| Rapperităă a răspuns:

Nu ii da poza cu tine. laughing Ciocolata+trandafir+ceva in spiritul Craciunului happy.

| Zurbil1234 a răspuns:

Ti-as spune sa renunți la poza si sa ii dai o ciocolată si un fir de trandafir, nu stiu cati ani ai dar asta am facut si eu la inceput si acum e iubirea mea.Baftă