| DeikrAndrei a întrebat:

Vreau informatii despte tigarea electronica. Care sunt substantele care nu contin nicotina, adica nu provoaca dependenta. Exista si altele inafara de Glicerina vegetala? Glicerina vegetala de unde o procur si trebuie preparata sau ceva de genu? Cum se prepara? Cat mai multe informatii vreau despre tigarea electronica.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sper sa-ti fie de ajutor urmatorul articol privind prepararea lichidului folosit in tigara electronica: https://cristianls.ro/prepari-singur-lichidele-tigara-electronica/ Succes!