| TePupPA a întrebat:

Vreau sa imi cumpar abonament la untold si trebuie sa platesc cu cardul si biletul il primesc in format pdf pe email pe care probabil va trebui sa il printez. Oare va fi bun? Adica e o simpla printare, ma gandesc sa nu fie probleme sau ceva.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nici o problemă. Evident că o să fie bun.

| alexbit90 a răspuns:

Banuiesc ca da, sistemul probabil a fost gandit in acel mod si sigur este ok adica nu va zice nimeni ca este fals... cred daca la asta te referi

cu siguranta acel bilet va contine numele tau si probabil o serie ( cod unic ) pe care ar fi greu sa il ghicesti tu asa... si plus de asta in caz de ceva poate se verifica baza de date prin codul de bare prezent pe bilet. il scaneaza si probabil va aparea daca acel bilet a fost sau nu platit.

asta este parerea mea nu stiu daca gresesc imi pare rau.