| Andrei1924 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cum da fiu mai popular in scoala sau in oras.Nu vreau doar sa fiu cunoscut, vreau sa imi fac si mai multi prieteni(cunoscuti).
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Depinde la ce te pricepi, fa ce stii tu mai bine, poate odata si odata cineva mai popular va vrea sa ii fii prieten! big grin

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Popularitatea nu ti-o cumperi de la magazin. Asa esti tu, n-ai ce face. Obisnuieste-te cu asta.

| JokerV a răspuns:

In afara de a face ceva demn de a te face recunoscut, in nume de bine, ai mai putea sa te integrezi intr-un grup d-asta mai "popular" daca stii cum sa o iei

| neutrino a răspuns:

Fii bun in ceva: in rezultatele scolare, in sport, in cultura generala sau chiar in muzica!

| Park1Suin a răspuns:

Pai,de obicei, popularii sunt cunoscuti in scoala pentru ceia ce fac si ce sunt : poate sunt foarte atragatori, faimosi, foarte talentati sau au un IQ foarte mare.