| Soysolounnino a întrebat:

Salut, vreau sa stiu, fac o greseala daca poste o poza cu un baiat ca sa ii arat iubitului meu ca daca ma inseala eu pot a doua zi sa imi gasesc pe alt cineva?

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Bineinteles ca e o greseala! V-a crede ca tu deja ai tangente cu acea persoana.

| RAY a răspuns:

E semn clar ca nu exista iubire feminima, asa e azi cu unul maine cu altul, posteaza sa-si dea seama prostul ce are langa el

| Violleta2022 a răspuns:

Ar fi o greseala fatala!

| neutrino a răspuns:

Vei face o mare greseala care te poate costa aceasta relatie.

| T0T a răspuns:

Și el îți arată o poză cu DN1.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, s-ar putea sa te paraseasca inainte sa iti dai seama.

| GreenVoid a răspuns:

Gaseste ti o culegere de romana mai binewinking

| MidnightR a răspuns:

Doamne da minte ca prostie e destula...