| RaspunsuriBune a întrebat:

Salut youtube.Intampin o mare problema.Deci eu vreau sa fac port-forwarding la IP insa am Default Gateway 192.168.0.1 si cand il pun sus in browser se incarca si imi da eroarea UNABLE TO CONNECT.Stie cineva cum pot rezolva? Vreau sa deschid un server de minecraft bukkit si stiu sa fac tot mai putin ca nu merge sa intru pe browser in admin panel sa fac port-forward..Va rog, ajutor!

3 răspunsuri:
| RaspunsuriBune explică:

Wtflaughing) in loc sa pun salut TPU am pus salut YOUTUBE ma scuzatilaughing

| xDammit a răspuns (pentru RaspunsuriBune):

rolling on the floor)))

| RaspunsuriBune explică (pentru xDammit):

Du-te ma..Cand am vazut ca am un raspuns la intrebare am zis ca a rezolvat cineva problema si cand colo...