| Anonim13241 a întrebat:

Salutare am o problema am fost invitat la absolvirea liceului la o prietena si nu am mai fost la asa ceva daca puteti sa imi explicati ce trebuie facut.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai probabil ca trebuie sa te imbraci frumos, sa-i iei un buchet frumos de flori si s-o insotesti acolo unde trebuie si cat trebuie. Iti va explica ea.

| Ioonela a răspuns:

Hmmm, nu prea ai de facut mare lucru. Tu doar o sa stai in sala si o sa privesti ce se intampla pe scena (daca e una ). Am fost la absolvirea mea si nu am facut mare lucru laughing