| Domnu9595 a întrebat:

Salutare....am probleme cu cosurile, imi puteti recomanda ceva, orice? ten sensibil, mixt

Răspuns Câştigător
| AndrreeaMm a răspuns:

Încearcă să îți faci o mască cu miere si sucul unei jumătăți de lămâie. O ții 1-2 ore sau chiar mai mult pe față și vei observa că se micșorează happy eu așa fac mereu și funcționează. Poți să încerci și miere cu scorțișoară! Îmi spui cum a mers.

| Domnu9595 explică (pentru AndrreeaMm):

Cum le amestec si apoi o aplic pe fata?

| AndrreeaMm a răspuns (pentru Domnu9595):

Pur si simplu 2 linguri de miere intr.un paharel, storci lamaia, amesteci, si aplici pe fata cu o pensula sau ceva. happy poti sa cauti pe net despre mastile cu miere si o sa vezi ca nu vorbesc prostii laughing

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

Mai bine ai merge la dermatolog pentru ca el sigur iti recomanda ceva bun.