| anonimul465 a întrebat:

Salutare!
Cum sa ii aduc unei fete zambetul pe buze?
Ce glume sa ii zic sa rada si sa oar amuzant?

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Poti sa ii zici ca ai pus o intrebare pe internet ce sa zici sa o faci sa rada. o sa ii para amuzant. sa-mi zici cum a mers.

| Xpressurself a răspuns:

Nu trebuie sa spui o suta de glume. una si buna ajunge. insa sa nu razi tu inaintea ei. ramai serios pana incepe ea sa rada. dupa aceea incepe sa vorbesti cu ea si sa va amintiti impreuna momente amuzante din viata voastra, excursii, tabere etc.
in general daca povestesti cu ea este suficient. mai greu este pana isi da ea drumul.

| CBogdannnnn a răspuns:

Comicul de situatie a functionat mereu pentru mine.

| YukiKando a răspuns:

Hm. Fetelor le plac baietii amuzanti. Nu cred ca e bine sa inveti o gluma pe de rost. Ce iti vine in cap, spui si sunt sigura ca o sa o amuze. Ii vei face ziua mai buna. Sper ca te.am ajutat. Te pup ^^.