| mrxmihaix a întrebat:

Salutare!
daca ma duc la o scoala in Arad, iar eu sunt din Bucuresti si imi trimite cineva bani din Italia, ii pot ridica din Arad cu buletinul de Bucuresti? fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Nu îți trebuie mutatie si nimic altceva, doar aceea persoana sa scrie Arad si nu București, sunt sigura ca la fel am făcut si eu acum ceva timp.

8 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna.
Spune-i acelei persoane care îți trimite banii sa pună orașul de unde ii vei scoate tu, Arad.

| mrxmihaix explică (pentru Me01):

Deci nu trebuie sa am mutatie?
pe buletin scrie Bucuresti...

| mrxmihaix explică (pentru Me01):

Prin western?

| Me01 a răspuns (pentru mrxmihaix):

Da western.

| Me01 a răspuns (pentru mrxmihaix):

Da western

| Me01 a răspuns (pentru mrxmihaix):

Nu îți trebuie mutatie si nimic altceva, doar aceea persoana sa scrie Arad si nu București, sunt sigura ca la fel am făcut si eu acum ceva timp.

| Me01 a răspuns:

Multumesc
O zi frumoasa.

| Andreeac33 a răspuns:

Daca sunt trimis pe numele tau, eu stiu ca da.

| deeamaria a răspuns:

Pai ii pui sa ti-l trimita printr-un fan courier sau prin posta. Funda?