| BarakIonutFernando123 a întrebat:

Salutare,deci sunt baiat si am parul lung in fata iar in parti scurt(tuns cu 1). Parul il las pe o parte, si este destul de lung.Asa ca ma gandeam sa il vopsesc blond.Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mie una nu prea-mi plac băieții vopsiți. Deja o iau din ce în ce mai mult pe arătură.
Înțeleg că unii vor să fie îngrijiți și pnm, dar nici chiar așa.
Merg la manichiură/pedichiură, se dau cu fond de ten, se epilează, se vopsesc, se pensează mai rău ca fetele.și altele și deja mi se pare penibil.
Poate ești conștient că după trebuie să stai mereu să te vopsești și uneori chiar o să te plctisești.
Eu sunt fată și nu-s vopsită.
Ai putea opta pentru un spray/hârtie creponată. ceva temporar.
O seară plăcută!

| Kenya a răspuns:

Nu-l vopsi. O sa arate aiurea.

| ale153 a răspuns:

Cam aiurea daca ma intrebi pe mine...

| rRamses a răspuns:

Dupa parerea mea daca ai bretonul lung poti sa iti faci o suvita si mai bine il dai pe spate (arata mai bine dupa parerea mea). Dar daca tie iti place intr-o parte poti sa il faci si asa. Uite ceva ca sa iti faci o idee.
https://www.google.ro/......ps?/search

https://www.youtube.com/channel/UCC-ygwC3ZfSRhIcao8a2zyQ

Dar trebuie sa ai si cu ce sa il faci... un feon si preferabil o ceara de par.

| Gabi696969 a răspuns:

Nu ti-l vopsi tot. Ti l strici. Eventual fa-ti doar o suvita din fata din cel lung