| InVPent a întrebat:

Salutare fratilor! De... 2 zile am cunoscut o tipa care e mai mare decat mine cu 1 an. Pai, sa incepem cu inceputul.
Eram la scoala ( bobocel, fml) si a intrat la noi in clasa sa vorbeasca cu o colega de a mea. Avea un tricou cu Nirvana, bla bla, am intrebat-o daca asculta si pauza urmatoare ma cauta sa imi faca cunostinta cu alt tip care asculta si el... Ieri am vorbit cu ea ( in compania celuilalt prieten al ei laughing ) in fiecare pauza. Imi dadea usor pumni in umeri si ma " zgaltaia" oleaca in timp ce imi spunea " APUCA-TE SA DESENEZI OMULE! " ( urasc desenul )
Aseara am vorbit cu ea pe FB cred ca 3 ore continuu. ( acum vine partea interesanta ) Ma gandesc daca sa o intreb sau nu daca are iubit sau ceva de genul. Stiu ca ii prea devreme dar...nu stiu. Mi-e frica sa o intrebe altcineva inaintea mea... Voi ce ziceti? :-s

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Nu ai ce sa pierzi, frate.
Fa-o.
Daca iti place de ea cu adevarat spune-i-o.

| InVPent explică (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

Ceva sfaturi? Cum sa o intreb? xD

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si 3 ore ce ati vorbit ca sunt curios? daca te arunci asa usor nu e bine, va crede ca esti disperat, dfetele vorbesc cu alti baieti si daca au iubit, se poate distra asa usor pui botul

| InVPent explică (pentru RAY):

Nu am vorbit cine stie ce... Chestii normale, dar e asa de treaba... Nu e vorba ca pun botul repede, dar stii cum se zice: "dragoste la prima vedere"
Nu planuiesc sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, doar vreau sa aflu daca are iubit, macar sa aflu daca am cea mai mica sansa happy