| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. M-am indragostit, dar ea nu stie ca o plac. Cum pot sa ii spun, dar nu direct pentru ca sunt timid? Sub forma de gluma daca se poate ca in cazul in care ma refuza sa o fac sa creada ca am glumit. Multumesc anticipat, dau funda.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa ii spui cand sunteti doar voi singuri.

| WaterDrop a răspuns:

Tu esti timid insa ea nu este proasta sa stii, va intelege aluzia orice i`ai spune.Asta daca nu aveti 14 ani amandoi.Mai bine lucreaza la timiditate si spune`i, apoi invit`o sa mergeti undeva impreuna. Daca te place va accepta, daca nu, cel putin ai mai scapat de un gand care iti bloca capul. Pune mana si scapa de timiditate pentru ca nu ai de ce sa te temi.Inca nu am auzit nici un caz in care o fata sa injunghie un baiat doar pentru ca i`a spus ca o place.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Spune-i direct în faţă. fă-ţi curaj şi spune-i

| Paulystar a răspuns:

Vezi sa fii singur cu ea si apoi zi-i asa:

Sunt indragostit de tine si-as vrea sa stiu daca si tu de mine!
apoi ea raspunde...
Daca ea spune nu, atunci spune asa:
Lol, asta am vazut ieri pe Youtube, cineva i-a facut farsa cuiva si am vrut si eu sa incerc. Sa nu crezi ca sunt un nebun happy
Sper ca e ok asa, daca da, sa-mi spui daca a mers happy