| cristinela4 a întrebat:

Salutare, problema este ca nu prea vreau sa plec la un seminar dar nu am nici un motiv plauzibil care sa-l invoc. Dati-mi idei serioase please, funda!

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Ai o problema medicala care trebuie neaparat rezolvata in timpul asta.
Esti alergica la praf si la anumite mancaruri si ai probleme mari sa calatoresti.
Ai o problema/un eveniment in familie care necesita prezenta ta.
Nu te lasa parintii happy
Partea proasta este ca daca argumentul este pentru parinti, nu prea stiu ce idei sa iti dau.