| SuperEu12 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea, [ de 4 ani ].
SI NU POT SA-I SPUN DEOARECE EL IA NOTE MAXIME PE LANGA MINE, CARE-S PRAF LA MATE.
Si el sta in prima banca la pereteiar eu in penultima la geam si mai e o fata in fata mea.
In clasa a-5-a se uita mereu la mine si cand ma uitam eu la el isi lua privirea.
Pana acum nu sa mai uitat deloc [ M-AM TUS PUTIN MAI SCURT ] dar nu cred ca asta e problema!
Si ca acum se uita la fata din fața mea... Si scria pe hartii ca-i place fata aia [ clasa a 3, 6 ].
Il visez mereu.Nu am spus nimanui.
Va rog dau fundita...

3 răspunsuri:
| Claudiu1905 a răspuns:

Pai da si tu daca ai stat sa te mosmondesti atat, acum ce sa-i faci, s-a dus broken heart

| N3OX a răspuns:

Ia-ti curajul în dinți și spune-i. Ție îți este teama de eșec, nu contează
ca ești praf la o materie anume. Cu tot respectul Îți urez succes. Apropo anunta-ma dacă te-a acceptat. happy

| MaraStylesIdkShAtat7447 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te bagi in vorba cu el, dar nu insista prea mult..lasa-i spatiu personal